Resimlerde Güzel Çıkmanın Yolları

-Sponsorlu bağlantılar-

pcdefteri resim cek Resimlerde Güzel Çıkmanın Yolları

Resimlerde Güzel Çıkmak İçin Ne Yapmalıyım, Ne yaparsam Resimlerde güzel çıkarım diyorsanız yazılanları bi kenara bırakın ve doğal olmaya bakın. Sırf güzel görünmek için şekilden şekile girmenize gerek yok kendiniz olun yeterli. Yok ben bir şekilde güzel çıkmak istiyorum diyorsanızda buyrun yazıyı okuyun.
Fotograf çekilmek hayatımızın önemli bir parçası oldu artık. Dijital fotograf makinaları da çıktıktan sonra hemen her yerde en güzel anları dondurmak çok kolaylaştı. Peki siz fotograf çektimeyi sevenlerden mi yoksa kaçanlardan mısınız? Ne yapsam fotojenik olamıyorum, hep kötü hep kötü çıkıyorum diyorsanız, üzülmeyin! Fotojenik olmak için bir de bu yolları deneyin!

Reader’s Digest dergisinde yer alan haberde, fotoğraflarda iyi görünmek için dikkat edilmesi gereken 10 maddeye bir gözatın:

1. Gözlerinizi objektifin biraz yukarısına odaklayın, başınızı biraz ileri doğru götürün ve çenenizi hafifçe eğin.

2. Dilinizi dişlerinizin arkasında tutarak gülümseyin. Böylece yüzünüz gergin görünmeyecektir.

3. Kollarınızı yanınızda tutun, fakat yanınıza yapıştırmayın. Doğal görünmek için, vücudunuzdan biraz uzakta olmalılar.

4. Fotoğraf çekilmeden önce aynanın karşısına geçip mimiklerinize inceleyip nasıl güzel göründüğünüze bakın.

5. Genel kural olarak, sopa yutmuş gibi durmayın, rahat olun.

6. Fotoğraflar her şeyi abartabilir, bu nedenle makyajla bunu önleyebilirsiniz. 30 yaşın altındaki kadınlar için, küçük bir maskara ve dudak parlatıcısı; 30 yaşın üzerindekiler ise iyi bir kapatıcı kullabilirler.

7. Klasik örnek pozları deneyin. Klasik model pozunda beden 3/4 oranında kameraya doğru çevrilir; objektife tamamen düz bakılmaz.

8. Ayakta fotoğraf çektirirken karın içeride, omuzlar geride, omurganın da düz olması gerekiyor.

9. Fotojenik çıkan insanların fotoğraflarını inceleyin. Rahatlamış ya da çok neşeli, canlı insanları gözlemlemek ve onlar gibi yapmak en iyi sonuçları ortaya çıkaracaktır.

10. Ferah hissetmek için, gözlerinizi kapatmayı deneyin, fotoğraf çekilmeden önce gözlerinizi açın.
Fotojenik Olmanın Püf Noktaları, Fotojenik Resim Nasıl Çekilir?, Poz Vermek, Resim Çekilmek,Resimlerde Güzel Çıkmanın Püf Noktaları, Resimlerde Güzel Çıkmanın Yolları, Resimlerde Nasıl Güzel Çıkılır?, Resimlerde Nasıl Güzel Poz Verilir?

-Sponsorlu bağlantılar-

Aynı Kategorideki Diğer Yazılara Bakın: İnsan – Yaşam

poz vermenin püf noktalarıfotoğraf çekilme pozlarıerkek poz verme şekilleri videoresimde nasıl güzel çıkılırerkek poz verme şekilleriiyi poz nasıl verilirerkek poz verme şekilleri 2011erkek poz verme şekilleri dövmegüzel poz nasıl verilirpoz verme şekillerierkek poz verme şekilleri anlamlarınasıl poz verilir uzman tverkek poz verme örneklerierkek poz verme şekilleri vikipedierkek poz verme şekilleri kalpEN GUZEL POZ NASIL VERILIRerkek poz verme şekilleri erkekgüzel fotoğraf pozlarıerkek poz verme şekilleri nelerdirERKEKLER NASIL POZ VERMELİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


9 − yedi =